شماره تلفن09133252344
آدرس ایمیلfardidbook@yahoo.com

راهنمای کیف پول

blank

ثبت نام و بازدید روزانه:

کاربر گرامی با ثبت نام در سایت کلاسیک بوک ۲۰,۰۰۰ ریال به کیف پول شما واریز میشود همچنین با بازدید روزانه از کلاسیک بوک و ورود به حساب کاربری تان ۱,۰۰۰ ریال اعتبار رایگان کسب خواهید کرد .

اعتبار هدیه خرید :

کاربر گرامی شما میتوانید با ثبت سفارش بر روی کلاسیک بوک اعتبار هدیه دریافت کنید این میزان با توجه به نوع کتاب انتخابی تان متفاوت است و در صفحه تسویه حساب و سبد خرید به شما نشان داده می شود ( در حالت کلی معادل ۵٪ مبلغ سفارش با حداقل ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال و حداکثر ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال ) پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ سفارش بلافاصله مبلغ اعتبار هدیه به کیف پول شما واریز می شود تا بتوانید درخرید های بعدی تان از آن استفاده نمایید دقت داشته باشید در صفحه تسویه حساب حتما تیک گزینه اعتبار کیف پول را بایستی بزنید تا مبلغ اعتبار کیف پول تان از فاکتور نهایی تان کسر شود .

شارژ کیف پول با ۵٪ تخفیف ویژه:

کاربر گرامی شما می توانید با کد تخفیف freecharge کیف پول تان را با ۵٪ تخفیف ویژه شارژ نمایید. رعایت حداقل مبلغ شارژ کیف پول الزامی است حداقل شارژ کیف پول ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال و حداکثر ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

انتقال اعتبار موجودی کیف پول:

کاربر گرامی شما می توانید موجودی کیف پول خود را به حساب دوستان تان منتقل کنید رعایت حداقل مبلغ مجاز به انتقال الزامی است . حداقل مبلغ مجاز به انتقال ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال با کارمزد ۵٪ می باشد

0
جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
به هنگام پرداخت اینترنتی دچار مشکل شده ام !
در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده است ولی به هنگام بازگشت به سایت با خطا مواجه شدید . ظرف 24 ساعت مبلغ واریزی به صورت اتوماتیک به حساب شما عودت داده می شود در غیر اینصورت حتما تصویر ( اسکرین شات ) رسید و یا فیش واریزی خود را در تیکت بارگزاری بفرمایید.
چگونه بایستی درخواست خرید کتاب یا کتابخانه خود را ثبت کنم ؟
حتما دقت بفرمایید برای ثبت درخواست خرید کتاب های شما ، تمامی مشخصات کتاب را به صورت کامل و دقیق وارد فرمایید و تصاویری از کتاب را نیز پیوست نمایید.
نحوه ارسال کتاب ها به چه صورت است ؟
کتاب ها از طریق شبکه پستی خدمت مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.
آیا امکان لغو سفارشات وجود دارد ؟
خیر پس از ثبت سفارش و انجام پرداخت امکان بازگشت مبالغ واریزی وجود ندارد.