۱ –  فعالیت این سایت در باره خرید و فروش کتاب و به ویژه کتابهای قدیمی کمیاب و نایاب و نفیس است .
۲- کلیه فعالیتهای این سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی است . 
۳- کلیه کتابهای عرضه شده در سایت چاپ اصلی است و هیچ گونه کتاپ کپی در بین آنها نیست .
۴ – با توجه به اینکه محل فعالیت سایت در اصفهان است هزینه حمل کتابهای سفارشی در اصفهان و حومه رایگان است  و الباقی نقاط کشور به صورت پست پیشتاز می باشد
۵ – کیفیت تمامی کتابهای عرضه شده در سایت به نسبت سال چاپ آنها بسیار خوب و خوب است . 
۶ – قیمت گذاری کتابهای چاپ جدید ( تا ۵ سال قبل ) بر اساس قیمت پشت جلد و قیمت گذاری کتابهای چاپ قدیم بر اساس قیمت خرید و کمیاب و نایاب بودن آنهاست . 
۷- سفارش کتاب بر اساس قیمت درج شده در سایت به منزله توافق بر سر قیمت بین سایت و کاربر است . 
۸ – در صورتیکه کتابی به صورت آنلاین سفارش داده شود و وجه کتاب به حساب سایت واریز شود و بنا به دلایلی آن کتاب موجود نباشد با هماهنگی  و تا حداکثر ۲۴ ساعت وجه به حساب شما بازگشت داده خواهد شد . 
۹ – کتابهای سفارشی که به دست کاربر خواهد رسید فقط در صورتی برگشت داده خواهد شد که با مشخصات درج شده در سایت منافات داشته باشد .
۱۰ – مسئولیت سالم بودن کتابهای سفارشی تا مرحله تحویل به پست  با سایت است و پس از آن  تا مرحله تحویل به کاربر به عهده اداره پست میباشد و در صورت آسیب احتمالی به محموله و یا مفقود شدن آن با توجه به اینکه کلیه محموله ها بیمه است پاسخگوی هزینه آن اداره پست و بیمه مربوطه است . 
۱۱- کلیه حقوق این سایت اعم از مادی و معنوی مربوط به  دامنه ی : classicbooks.ir میباشد و هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب و محتوا و ظاهر آن موجب پیگرد قانونی است .

سوالات متداول

سوالات متداول - شماره تماس پشتیبانی 09133252344