شماره تلفن09133252344
آدرس ایمیلfardidbook@yahoo.com

راهنمای درخواست کتاب

blank

کاربر گرامی اگر کتابی که شما تمایل به خرید آن دارید در وبسایت کلاسیک بوک موجود نمی باشد می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر درخواست آن را ثبت نمایید

اما در صورتی که کتابی که میخواهید پیشتر در وبسایت قرار گرفته است اما در حال حاضر موجود نمی باشد بایستی در صفحه توضیحات همان کتاب ، بر روی جعبه کنار مورد ( ✅ثبت درخواست اطلاع رسانی از طریق پیامک ) کلیک کنید و مواردی را که تمایل دارید به اطلاع شما برسد مشخص کرده و شماره موبایل خود را وارد کنید و بر روی ثبت کلیک کنید .

همچنین می توانید با کلیک بر روی مورد (⬛ ثبت درخواست اطلاع رسانی از طریق ایمیل) در صفحه توضیحات کتاب ، به محض موجود شدن کتاب از این امر مطلع شوید .

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
به هنگام پرداخت اینترنتی دچار مشکل شده ام !
در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده است ولی به هنگام بازگشت به سایت با خطا مواجه شدید . ظرف 24 ساعت مبلغ واریزی به صورت اتوماتیک به حساب شما عودت داده می شود در غیر اینصورت حتما تصویر ( اسکرین شات ) رسید و یا فیش واریزی خود را در تیکت بارگزاری بفرمایید.
چگونه بایستی درخواست خرید کتاب یا کتابخانه خود را ثبت کنم ؟
حتما دقت بفرمایید برای ثبت درخواست خرید کتاب های شما ، تمامی مشخصات کتاب را به صورت کامل و دقیق وارد فرمایید و تصاویری از کتاب را نیز پیوست نمایید.
نحوه ارسال کتاب ها به چه صورت است ؟
کتاب ها از طریق شبکه پستی خدمت مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.
آیا امکان لغو سفارشات وجود دارد ؟
خیر پس از ثبت سفارش و انجام پرداخت امکان بازگشت مبالغ واریزی وجود ندارد.