شماره تلفن09133252344
آدرس ایمیلfardidbook@yahoo.com
کلاسیک بوک
سبد خرید خالی است.

مقررات سایت

۱ –  فعالیت این سایت در باره خرید و فروش کتاب و به ویژه کتابهای قدیمی کمیاب و نایاب و نفیس است .
۲- کلیه فعالیتهای این سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی است . 
۳- کلیه کتابهای عرضه شده در سایت چاپ اصلی است و هیچ گونه کتاپ کپی در بین آنها نیست .
۴ – با توجه به اینکه محل فعالیت سایت در اصفهان است هزینه حمل کتابهای سفارشی در اصفهان و حومه رایگان است  و الباقی نقاط کشور به صورت پست پیشتاز می باشد
۵ – کیفیت تمامی کتابهای عرضه شده در سایت به نسبت سال چاپ آنها بسیار خوب و خوب است . 
۶ – قیمت گذاری کتابهای چاپ جدید ( تا ۵ سال قبل ) بر اساس قیمت پشت جلد و قیمت گذاری کتابهای چاپ قدیم بر اساس قیمت خرید و کمیاب و نایاب بودن آنهاست . 
۷- سفارش کتاب بر اساس قیمت درج شده در سایت به منزله توافق بر سر قیمت بین سایت و کاربر است . 
۸ – در صورتیکه کتابی به صورت آنلاین سفارش داده شود و وجه کتاب به حساب سایت واریز شود و بنا به دلایلی آن کتاب موجود نباشد با هماهنگی  و تا حداکثر ۲۴ ساعت وجه به حساب شما بازگشت داده خواهد شد . 
۹ – کتابهای سفارشی که به دست کاربر خواهد رسید فقط در صورتی برگشت داده خواهد شد که با مشخصات درج شده در سایت منافات داشته باشد .
۱۰ – مسئولیت سالم بودن کتابهای سفارشی تا مرحله تحویل به پست  با سایت است و پس از آن  تا مرحله تحویل به کاربر به عهده اداره پست میباشد و در صورت آسیب احتمالی به محموله و یا مفقود شدن آن با توجه به اینکه کلیه محموله ها بیمه است پاسخگوی هزینه آن اداره پست و بیمه مربوطه است . 
۱۱- کلیه حقوق این سایت اعم از مادی و معنوی مربوط به  دامنه ی : classicbooks.ir میباشد و هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب و محتوا و ظاهر آن موجب پیگرد قانونی است .

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
به هنگام پرداخت اینترنتی دچار مشکل شده ام !
در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده است ولی به هنگام بازگشت به سایت با خطا مواجه شدید . ظرف 24 ساعت مبلغ واریزی به صورت اتوماتیک به حساب شما عودت داده می شود در غیر اینصورت حتما تصویر ( اسکرین شات ) رسید و یا فیش واریزی خود را در تیکت بارگزاری بفرمایید.
چگونه بایستی درخواست خرید کتاب یا کتابخانه خود را ثبت کنم ؟
حتما دقت بفرمایید برای ثبت درخواست خرید کتاب های شما ، تمامی مشخصات کتاب را به صورت کامل و دقیق وارد فرمایید و تصاویری از کتاب را نیز پیوست نمایید.
نحوه ارسال کتاب ها به چه صورت است ؟
کتاب ها از طریق شبکه پستی خدمت مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.
آیا امکان لغو سفارشات وجود دارد ؟
خیر پس از ثبت سفارش و انجام پرداخت امکان بازگشت مبالغ واریزی وجود ندارد.