شماره تلفن09133252344
آدرس ایمیلfardidbook@yahoo.com

نحوه سفارش

۱ – سفارش تلفنی
کاربر گرامی میتوانید کد و یا نام کتابهای مورد نظر خود را به شماره  ۰۹۱۳۳۲۵۲۳۴۴ پیامک کنید تا برای هماهنگی و ثبت سفارش با شما تماس گرفته شود . 


۲- سفارش آنلاین بدون عضویت 
ابتدا در منوی خرید کتاب بدون عضویت در بالای صفحه اصلی وارد میشوید و سپس پس از ثبت اطلاعات شخصی خود نام کتاب و کد کتاب و یا کتابهای مورد نیاز خود را ( حداکثر  شش مورد) در کادر مربوطه  وارد میکنید و آنگاه گزینه ارسال را کلیک میکنید تا برای هماهنگی و ثبت سفارش با شما تماس گرفته شود .


۳- سفارش آنلاین همراه با عضویت
ابتدا با ورود به منوی عضویت در بالای صفحه اصلی با ثبت اطلاعات مورد نیاز و ارسال فرم به عضویت سایت در می آیید و سپس با کلیک بر روی گزینه ورود وارد فروشگاه می شوید و کتاب یا کتابهای مورد نیاز خود را انتخاب میکنید . 


در مرحله بعد هزینه ها را از روش کارت به کارت و یا آنلاین پرداخت مینمایید و سپس کتابهای سفارشی شما بر اساس گزینه ای که در نحوه پست انتخاب کرده اید برای شما ارسال میگردد .

توجه : 
در صورت انتخاب گزینه محدوده شهر اصفهان تحویل کتاب با پیک رایگان انجام می شود .

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
به هنگام پرداخت اینترنتی دچار مشکل شده ام !
در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده است ولی به هنگام بازگشت به سایت با خطا مواجه شدید . ظرف 24 ساعت مبلغ واریزی به صورت اتوماتیک به حساب شما عودت داده می شود در غیر اینصورت حتما تصویر ( اسکرین شات ) رسید و یا فیش واریزی خود را در تیکت بارگزاری بفرمایید.
چگونه بایستی درخواست خرید کتاب یا کتابخانه خود را ثبت کنم ؟
حتما دقت بفرمایید برای ثبت درخواست خرید کتاب های شما ، تمامی مشخصات کتاب را به صورت کامل و دقیق وارد فرمایید و تصاویری از کتاب را نیز پیوست نمایید.
نحوه ارسال کتاب ها به چه صورت است ؟
کتاب ها از طریق شبکه پستی خدمت مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.
آیا امکان لغو سفارشات وجود دارد ؟
خیر پس از ثبت سفارش و انجام پرداخت امکان بازگشت مبالغ واریزی وجود ندارد.